TDJ Estate

Naszym celem jest tworzenie miejsc, w których dobrze się żyje. W centrum stawiamy człowieka – jego potrzeby, oczekiwania, marzenia. Inwestycje realizujemy w duchu zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Osiedle Franciszkańskie to pierwszy projekt mieszkaniowy TDJ Estate. Realizowany w Ligocie – jednej z najstarszych dzielnic Katowic, która uchodzi za miejsce tradycyjnie dobre do zamieszkania. W ramach projektu oferujemy ok. 1300 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie Kalwarii Panewnickiej budujemy także Franciszkańskie Południe z lokalami o wyjątkowym standardzie i budynkami w zabudowie kaskadowej. W sercu Katowic, nieopodal Strefy Kultury powstaje rodzinny zespół mieszkaniowy Pierwsza Dzielnica – przestrzeń możliwości, która pozwala czerpać z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia. W Katowicach zrealizowaliśmy również projekt kameralnej inwestycji Bardowskiego 1 zlokalizowanej na os. Witosa. Z kolei z myślą o osobach, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta, w gminie Zbrosławice prowadzimy jednorodzinny projekt mieszkaniowy – Osiedle Wieszowa.

www.tdjestate.pl

Inwestycje TDJ Estate

Dobrynow_Logo_kolor_pion

Dobrynów

Dobrynów to nasza mała miejscowość w dużym mieście. Miejsce do życia oferujące dostępność miejskich możliwości, a zarazem zapewniające spokój i dobre relacje sąsiedzkie na co dzień.

W Dobrynowie swój początek będzie mieć wiele dobrych historii. Czas także rozpocząć Twoją. Zacznij żyć na dobre.

Charakterystyczny, widoczny z okien zielony dziedziniec stanowi centralny punkt osiedla. To tu gromadzą się mieszkańcy kuszeni perspektywą spędzania czasu w klimatycznym miejscu i w doborowym towarzystwie. Gdzie jak nie tu poczuć się jak na swoim podwórku? I gdzie jak nie tu bawić się bezpiecznie i beztrosko, spotykać się z sąsiadami i czuć, że jest się częścią osiedlowej społeczności?

www.dobrynow.pl

franki_logoObszar roboczy 1@1.0x

Osiedle Franciszkańskie

Inwestycja mieszkaniowa realizowana w katowickiej Ligocie. Powstała z myślą o osobach, które poszukują wymarzonego „M” w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. To właśnie lokalizacja stanowi jeden z jej kluczowych atutów. Zróżnicowana infrastruktura dzielnicy oraz rozległe tereny rekreacyjne sprawiają, że osiedle jest szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi.

Realizacja projektu rozpoczęła się w 2014 r. Dotychczas powstało jedenaście domów wielorodzinnych z 923 mieszkaniami i 18 lokalami usługowymi. Kolejny etap uruchomiliśmy w 2020 r.

www.franciszkanskie.pl

ktw_blackObszar roboczy 1@1.0x

Biurowce KTW

Flagowy projekt biurowy TDJ Estate realizowany w sąsiedztwie legendarnego „Spodka” i prestiżowej Strefy Kultury. Obejmuje dwa wysokościowce połączone garażem podziemnym. Budowa pierwszego z nich ruszyła w 2016 r. W maju 2018 r. odbyła się ceremonia jego otwarcia. Budowa drugiego obiektu wchodząca w skład kompleksu zakończyła się w 2022 r. Za koncepcję architektoniczną kompleksu odpowiada renomowana pracownia Medusagroup.

.KTW oddaje ducha nowoczesności Katowic. Spełnia wymagania stawiane przed biurowcami najwyższej klasy. Oferuje bogatą gamę udogodnień, skutecznie odpowiadając na potrzeby współczesnych pracowników.

www.ktw.com.pl

logo_pierwsza_dzielnica_kolor

Pierwsza Dzielnica

Pierwsza Dzielnica powstaje w sercu Katowic i rozwijającej się metropolii. Rodzinny zespół mieszkaniowy złożony z trzech dwunastopiętrowych budynków połączonych wspólnym parterem usługowym jest realizowany w rejonie ulic Góreckiego i Dobrowolskiego w Katowicach.

Lokalizacja w śródmieściu pozwala czerpać pełnymi garściami z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia. To przestrzeń możliwości, gdzie wszystko jest dostępne tuż obok. Pełna udogodnień, dzięki czemu żyje się tu wygodnie i załatwia wszystkie najważniejsze sprawy w jednym miejscu. Dłuższe dystanse też nie są wyzwaniem, a to za sprawą dobrych połączeń drogowych i rozbudowanego transportu publicznego. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, a także stacje wypożyczania rowerów.

www.pierwszadzielnica.pl

logo południe granatowy napisObszar roboczy 1

Franciszkańskie Południe

Franciszkańskie Południe to znany projekt w nowej odsłonie. Przemyślana architektura, rozległe tereny zielone Ligoty i Panewnik, dostęp do rozbudowanej infrastruktury publicznej, handlowo-usługowej, edukacyjnej oraz medycznej, czynią to miejsce idealnym do życia.

Franciszkańskie Południe to miejsce zaprojektowane dla tych, którzy cenią oszczędność czasu, wysoką jakość i wygodne rozwiązania. Dla tych, którzy marzą, by mieszkać z dala od zgiełku, a zarazem blisko centrum miasta.

www.franciszkanskiepoludnie.pl

1. Wieszowa_logo podstawowe

Osiedle Wieszowa

Projekt typu land developing realizowany w gminie Zbrosławice, słynącej z jednej z najpiękniejszych stadnin konnych w Polsce. W jego ramach oferowane są uzbrojone działki budowlane o powierzchni od 700 do 1700 mkw., z pełną infrastrukturą medialną.

Największą zaletą inwestycji jest jej położenie wśród pól, łąk i lasów. Przepiękny krajobraz przepełniony zielenią sprawia, że jest to miejsce stworzone dla osób chcących odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.

www.osiedle-wieszowa.pl